Najnowsze artykuły

Dlaczego warto kupować dzieciom drewniane zabawki?

Dlaczego warto kupować dzieciom drewniane zabawki?

22.01.2020 Ciekawostki

Kupowanie dzieciom zabawek powinno być przemyślanym procesem, podczas którego weźmiemy pod uwagę kilka aspektów związanych z nowym prezentem dla malucha. Użyteczność, trwałość czy dopasowanie do wieku to tylko niektóre z nich.

Czytaj więcej

Huawei wystartuje z własnym systemem na smartfony. Czyżby?

Huawei wystartuje z własnym systemem na smartfony. Czyżby?

15.01.2020 TechnologiaInternetSprzęt

Konflikt pomiędzy USA a Chinami znów zbiera swoje żniwo. Tym razem ofiarami padła chińska marka Huawei, która pozbawiona została pełnej wersji Androida. Prezes firmy jednak uspokaja. Huawei ma w zanadrzu własny system operacyjny, który buduje od lat. Czyżby?

Czytaj więcej

Miód lekiem na całe zło

Miód lekiem na całe zło

10.01.2020 CiekawostkiMedycyna

Miód – owoc ciężkiej pracy pszczół. Jest smaczny, zdrowy oraz stanowi naturalny zamiennik dla cukru białego. Oprócz walorów smakowych ma on jednak wiele innych niesamowitych właściwości. Miód na serce, cerę, sen, a nawet na kaca? Tak! Odkryj naturalne supermoce miodu.

Czytaj więcej

Praktyczne porady na zadbanie o siebie!

Praktyczne porady na zadbanie o siebie!

07.01.2020 Ciekawostki

Szukasz sposobu na zadbanie o siebie i swoją sylwetkę? Od dłuższego czasu zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć swoja produktywność i co możesz zrobić, aby skutecznie podnosić swoją efektywność w trakcie każdego dnia? Jesteśmy przekonani, że ułożenie diety przez internet jest w stanie skutecznie pomóc Ci w znalezieniu tego rozwiązania. Ze względu na duże zapotrzebowanie na praktyczne porady w kwestii odchudzania, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, zrobiliśmy research. Dzięki temu każdy z nas może skorzystać z rozwiązań proponowanych w nowoczesny sposób. Teraz bez względu na to, gdzie mieszkasz, jesteś w stanie stworzyć dla siebie wyjątkową propozycję. Mamy nadzieję, że nasze noworoczne postanowienia zostaną zrealizowane i z tygodnia na tydzień nasz waga wskazywać będzie coraz to niższą wartość.

Czytaj więcej

Najlepiej opłacane zawody. Zobacz, w czym ty byś się sprawdził

Najlepiej opłacane zawody. Zobacz, w czym ty byś się sprawdził

02.01.2020 Finanse

W pewnym momencie życia każdy z nas zastanawia się nad wyborem właściwiej drogi zawodowej. Bierzemy pod uwagę własne zdolności oraz preferencje, często również interesując się zarobkami na każdym stanowisku. Być może to właśnie ty zastanawiasz się, czym chciałbyś zajmować się w przyszłości oraz jaki zawód przyniesie ci największe korzyści finansowe. Okazuje się, że niektóre ze stanowisk uważanych powszechnie za prestiżowe, nie są aż tak dobrze opłacane. Z poniższych przykładów można wysnuć wnioski, że najbardziej pożądane na rynku pracy cechy to ścisły i analityczny umysł oraz umiejętności zarządzania i przewodzenia. Poznaj jedne z najlepiej współcześnie opłacanych zawodów.

Czytaj więcej

Męskie stylizacje z zegarkami Tommy Hilfiger

Męskie stylizacje z zegarkami Tommy Hilfiger

30.12.2019 TechnologiaSprzęt

Tommy Hilfiger to jedna z najbardziej znanych światowych marek zajmujących się projektowaniem odzieży i akcesoriów. Zegarek Tommy Hilfiger to rozpoznawalny gadżet, który zainteresuje wszystkich wielbicieli dobrego stylu. Design produktów odpowiada szczególnie mężczyznom eleganckim, którzy na co dzień wybierają stylizacje formalne, półformalne oraz casualowe.

Czytaj więcej

Interaktywny różaniec kontrolujący wiernego? O najnowszej technologii Watykanu „eRosary”

Interaktywny różaniec kontrolujący wiernego? O najnowszej technologii Watykanu „eRosary”

13.12.2019 TechnologiaSprzętCiekawostki

Najnowsze technologie wkraczają w różne dziedziny życia. W obecnych czasach możemy je spotkać prawie wszędzie. Od niedawna jednak nowoczesne rozwiązania dotknęły także sfery religijnej. W Watykanie powstał najnowszy eRóżaniec. Ma on pomagać w nauce odmawiania modlitwy różańcowej. Celem autorów jest także zachęta osób pokolenia Y i Z do poznania tajemnicy różańca, poprzez zwiększenie jego atrakcyjności. Pomysłodawcy mają nadzieję, że za pomocą technologii uda im się dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Czytaj więcej

Jak spędzić Sylwestra? Najlepsze sposoby!

Jak spędzić Sylwestra? Najlepsze sposoby!

02.12.2019 Ciekawostki

Sylwester za pasem, a ty nie masz jeszcze żadnych planów? Nie wiesz w jaki sposób powitać Nowy Rok? Nic straconego! Pomysłów na ciekawe spędzenie tego czasu jest mnóstwo. Zwykle wystarczy jedynie poruszyć swoją kreatywność lub zaczerpnąć informacji w internecie. W Nowy Rok możesz wejść zrelaksowany, bądź pochłonięty zabawą. Możliwości są nieograniczone, a oto kilka z nich.

Czytaj więcej

Techno – dobre czy złe?

Techno – dobre czy złe?

01.10.2019 Ciekawostki

Na temat muzyki techno istnieje wiele publikacji. Co ciekawe, opinie na temat tej muzyki są skrajnie różne. Zdaje się, iż stojący po dwóch stronach barykady zwolennicy i przeciwnicy nurtu nieustannie starają się jednoznacznie wskazać na negatywny bądź pozytywny wpływ tego zjawiska. Tymczasem skupmy się na faktach. Postarajmy się rzetelnie opisać specyfikę muzyki techno.

Czytaj więcej

7 pomysłów na prezent, które ucieszą obdarowywanego

7 pomysłów na prezent, które ucieszą obdarowywanego

18.09.2019 Ciekawostki

Prezent dla bliskiej osoby powinien być wykonany od serca. Bez wątpienia oryginalny i ciekawy podarunek mile zaskoczy jubilata. Sprawdź 7 pomysłów na prezent, które ucieszą obdarowywanego!

Czytaj więcej

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.