Facebook, Google, YouTube, Twitter Censor Viral Video of Doctors Capitol Hill Coronavirus Press Con

Opublikowany 2020-07-29 10:33:43
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
  • autor: Anonim
70
Facebook usunął film opublikowany dzisiaj przez Breitbart News, który był najpopularniejszym postem na Facebooku w poniedziałek po południu, z konferencji prasowej w Waszyngtonie zorganizowanej przez grupę America’s Frontline Doctors i zorganizowanej i sponsorowanej przez Tea Party Patriots. Na konferencji prasowej udział wzięli Rep. Ralph Norman (R-SC) i lekarze z pierwszej linii, którzy podzielili się swoimi poglądami i opiniami na temat koronawirusa i medycznej reakcji na pandemię. YouTube (którego właścicielem jest Google) i Twitter usunęły również materiał filmowy z konferencji prasowej.
=====================================================
Tagi: #pis #media #telewizja #policja #usa #edukacja #polityka #wojna #politycy #panika #who #epidemia #strach #wiara #zboczenie #nwo #szczepionki #onz #pandemia #szczepienia #polin #spisek #inwigilacja #indoktrynacja #podatki #rockefeller #mandaty #gmo #marionetki #konfederacja #illuminati #chemtrails #dewiacja #korporacje #haarp #zniewolenie #depopulacja #masoneria #iluminaci #konspiracja #rothschild #syjonizm #demoralizacja #system niewolniczy #globalne ocieplenie #władza #upadek cywilizacji #New World Order #Bank Światowy #jarosław kaczyński #Prawo i Sprawiedliwość #max kolonko #służby specjalne #Grzegorz Braun #państwo policyjne #WTC 9/11 #chip RFID #Nowy Porządek Świata #grupa bilderberg #stany zjednoczone #kontrola obywateli #ograniczenie praw obywatelskich #pieniądze #Rząd Światowy #world trade center #Jesse Ventura #Broń Biologiczna #kandydat na prezydenta #wybory prezydenckie #przemysł farmaceutyczny #stan wyjątkowy #bill gates #Mateusz Morawiecki #Alex Jones #judeopolonia #sieć 5g #technologia 5G #Agenda 2030 #Polska Bezgotówkowa #kontrola umysłu #Tadeusz Kościński #koronawirus #kwarantanna #kryzys gospodarczy #łukasz szumowski #maseczki #Event 201 #Shiva Ayyadurai #Wolfgang Wodarg #aplikacja ProteGO #David Icke #Stefano Montanari #fałszywa pandemia

Komentarze (1)


  • yf75e
    2020-07-29 11:02:22
    Facebook, Google, YouTube, Twitter Censor Viral Video of Doctors Capitol Hill Coronavirus Press Conference

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.