W mediach ( TVP ) o tym nie powiedzą - 300 mln zł na przywileje dla urzędników!

Opublikowany 2018-12-07 13:09:50

  • autor: Anonim
860
Co najmniej 300 MILIONÓW złotych wydał rząd PiS na przywileje dla swoich urzędasów! Nagrody, samochody, podróże, telefony, zegarki. Powiedzieć, że to skandal to powiedzieć mało.
*Każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie.* To powiedzenie doskonale sprawdza się u naszych zdegenerowanych "elit" politycznych. W łupieniu obywateli podatkami i żerowaniu na pieniądzach Polaków rząd PiS niczym nie różni się od Platformy.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.