Polacy tankują auta w Niemczech, bo tam jest tańsze paliwo

Opublikowany 2019-01-12 11:52:28

  • autor: Anonim
644
Świat stanął na głowie. Polacy tankują auta w Niemczech, bo tam jest tańsze paliwo! Oto efekt złodziejskiego opodatkowywania wszystkiego i wszystkich przez kolejne polskie rządy.
W Polsce ponad połowa ceny paliwa to są podatki! W 2011 roku W.Cz. Jarosław Kaczyński domagał się od rządu PO obniżenia akcyzy na paliwo, słusznie twierdząc, że to będzie korzystne dla obywateli, bo obniży cenę paliwa. A co zrobił rząd PiS po dorwaniu się do koryta? Oczywiście nałożył kolejny podatek na paliwo, czyli tzw. opłatę emisyjną (+10 groszy za litr), która weszła od 1 stycznia 2019! Hipokryzja i złodziejskie opodatkowywanie trwa.

Trzeba obniżyć ogromne podatki nakładane na paliwo (zlikwidować akcyzę, opłatę paliwową, opłatę emisyjną, VAT obniżyć do 15%) i cena za litr wyniesie ok. 2,32 zł!!! To naprawdę możliwe!
=======================================

Komentarze (1)


  • Edysia 37
    2019-01-12 11:58:20
    Trzeba obniżyć ogromne podatki nakładane na paliwo (zlikwidować akcyzę, opłatę paliwową, opłatę emisyjną, VAT obniżyć do 15%) i cena za litr wyniesie ok. 2,32 zł!!! To naprawdę możliwe!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.