PiS wraca do standardów znanych z komuny i przywraca gospodarkę centralnie sterowaną!

Opublikowany 2018-12-30 18:01:46

  • autor: Anonim
707
PiS wraca do standardów znanych z komuny i przywraca gospodarkę centralnie sterowaną! Teraz rząd dopłaci 9 miliardów złotych z kieszeni obywateli, żeby tylko ukryć nieunikniony wzrost cen energii i nie zdenerwować ludzi przed przyszłorocznymi wyborami do europarlamentu i Sejmu RP. A za rok po wyborach ceny prądu mogą drastycznie wzrosnąć nawet o 100%!!!

POPiS zgodził się na unijny pakiet klimatyczny, który ograniczył potencjał energetyczny Polski oparty na węglu, przez co produkcja energii jest u nas coraz droższa. Jako że już w przyszłym roku mamy wybory to ludzie mogliby przy urnach dać wyraz swojemu niezadowoleniu za rosnące rachunki za prąd.
Co więc na szybko robi PiS? Za 9 miliardów złotych z Waszych pieniędzy ukrywa wzrost cen energii, żeby tylko wygrać przyszłoroczne wybory i utrzymać się przy korycie. A potem ceny prądu uderzą z jeszcze większą siłą i mogą wzrosnąć nawet o 100%! Za to zapłacimy my wszyscy!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.