PiS hojnie obdarowuje nas na Święta! Od 1 stycznia 2019 cena paliwa wzrośnie o 10 groszy na litrze!

Opublikowany 2018-12-15 00:20:17
  • autor: Anonim
869
PiS hojnie obdarowuje nas na Święta! Cieszmy się i radujmy, bo od 1 stycznia 2019 cena paliwa wzrośnie o 10 groszy na litrze! Wszystko dzięki wprowadzeniu przez rząd Morawieckiego opłaty emisyjnej w lipcu. Sprytnie przeforsowali to w wakacje, a podwyżka wchodzi dopiero od stycznia, by nikt kolejnego wzrostu cen nie skojarzył ze skandaliczną polityką rządu. Dlatego tym bardziej musimy to nagłośnić i ostrzec ludzi!

Komentarze (1)


  • thp00i90
    2018-12-15 00:25:21
    Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko rozwiązuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju - czyli najpierw stwórzmy problem (rząd), a potem go zwalczajmy za pieniądze podatników, rozbudowując biurokrację, doprowadzając do jeszcze większej biedy i większego uzależnienia obywateli od Państwa!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.