Opodatkowanie polskiej gospodarki NAJWYŻSZE od 11 lat!!!

Opublikowany 2018-12-19 12:42:30

  • autor: Anonim
680
UDOSTĘPNIAMY❗Oto prawdziwy bilans 3 lat rządów PiS! Opodatkowanie polskiej gospodarki jest najwyższe od 11 lat!
PiS prześciga się z PO w szkodzeniu polskiej gospodarce tonami bezsensownych regulacji i kolejnymi podatkami. A w tym roku premier Morawiecki wprowadził już 12 nowych podatków i opłat. Jakby tego było mało to od nowego roku składka ZUS dla firm przekroczy 1300zł, podrożeją paliwo i energia elektryczna...
Musimy skończy z tym podatkowym armagedonem! Chcemy zlikwidować szkodliwy podatek PIT, patologiczny ZUS oraz radykalnie uprościć prawo gospodarcze. Uwolnimy polską gospodarkę, którą POPiS trzyma na łańcuchu. Taka polityka naprawdę jest możliwa! Dlatego #ŻegnamyPOPiS i wybieramy #Wolność!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.