Morawiecki patrz i ucz się! Od 2015 roku Rumunia zlikwidowała ponad 100 różnych podatków i opłat!

Opublikowany 2018-12-11 10:26:19
  • autor: Anonim
792
Od 2015 roku Rumunia zlikwidowała ponad 100 różnych podatków i opłat! Obniżyli PIT z 16% do 10%. Obniżyli podstawową stawkę VAT z 24% do 20%, a VAT na żywność do 9%. 8-krotnie podwyższyli kwotę wolną od podatku, wynosi teraz ok. 23 tysiące złotych. Efekt? Najwyższy wzrost gospodarczy w całej Unii Europejskiej! Taka polityka naprawdę jest możliwa!

Tymczasem w Polsce rząd wprowadza kolejne podatki i zdziera z obywateli pieniądze, by wprowadzać programy socjalne i przez konsumpcję pompować PKB.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.