Mateusz Morawiecki przyznał to oficjalnie: państwo rabuje Polakom 50 proc. zarobionych pieniędzy!

Opublikowany 2018-12-13 10:01:45
  • autor: Anonim
683
Czy można być dumnym z rabowania Polaków - oczywiście ze tak:

*Dzisiejsza debata (12.12.2018) nad votum zaufania dla rządu przemieniła się w festiwal szczerości premiera Mateusza Morawieckiego. Jego twiiter rozgrzał się do czerwoności. Nic dziwnego, skoro premier przyznał, że państwo rabuje Polakom połowę pensji. A za Platformy rabunek był jeszcze większy!*
=======================================

Komentarze (1)


  • Ula 5769
    2018-12-13 10:07:22
    Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko rozwiązuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju - czyli najpierw stwórzmy problem (rząd), a potem go zwalczajmy za pieniądze podatników, rozbudowując biurokrację, doprowadzając do jeszcze większej biedy i większego uzależnienia obywateli od Państwa!

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.