Jakub Kulesza ostrzegał przed skutkami wprowadzenia ustawy "Apteka Dla Aptekarza"

Opublikowany 2019-06-03 21:46:03

  • autor: Anonim
618
2 lata temu PiS uchwalił szkodliwą ustawę „Apteka dla aptekarza”, przed którą wielokrotnie ostrzegał poseł Jakub Kulesza. Rząd nie posłuchał i jaki mamy efekt? Od momentu obowiązywania ustawy zamknięto już 1825 aptek, w 83 przypadkach była to jedyna apteka w miejscowości. Rażąco spadła również liczba aptek na terenach wiejskich. Tak działa chory socjalizm!
==========================================

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.