Afery PO-PSL - Łączna liczba rozliczonych polityków: ZERO!

Opublikowany 2019-09-03 19:07:07
  • autor: Anonim
352
Minęło już 1300 dni od przeprowadzonego przez PiS słynnego audytu rządów PO-PSL. Wielu ministrów rządu Beaty Szydło zrobiło show na sali plenarnej Sejmu i wypunktowało całą masę afer polityków PO i PSL. Odgrażali się, że lada moment krętacze z przeciwnego obozu politycznego będą mieć stawiane zarzuty i wreszcie sprawiedliwości stanie się zadość. Wielu ludzi uwierzyło, że wreszcie politycy III RP przestaną być nietykalni i będą rozliczani za swoje czyny. Ilu ludzi z PO-PSL zostało rozliczonych po 1000 dniach oczekiwań? ZERO. Cała kadencja Sejmu lada moment dobiegnie końca i nic.

Sądzicie, że powiedzą coś o tym w tubie propagandowej rządu, zwanej "telewizją publiczną"? A może usłyszymy o tym w mediach, będących na pasku PO i całej opozycji totalnej? Oczywiście, że nie, bo ręka rękę myje. Na tej zasadzie opiera się całym system III RP - wy nie ruszajcie naszych, my nie ruszamy waszych. Pomóżcie nam uświadamiać ludzi, bo musimy wyjść z tego błędnego koła! Przegońmy tę bandę cwaniaków, która od lat żeruje na naszej Ojczyźnie, ogłupia obywateli i drenuje nasze kieszenie absurdalnymi podatkami. Zmieńmy ten chory system.
========================================
Tagi: #gospodarka #politycy #komunizm #korupcja #afery #demokracja #ekonomia #pzpr #socjalizm #konserwatyzm #podatki #rozdawnictwo #socjal #biurokracja #nepotyzm #konfederacja #dotacje #marksizm #postkomunizm #antypolska polityka #elity III RP #Podziemna TV #system niewolniczy #złodziejstwo #partia KORWiN #wolność #wolny rynek #własność #władza #zasiłki #Wojciech Cejrowski #Ruch Narodowy #Robert Winnicki #Donald Tusk #krzysztof bosak #polskość #suwerenność #beata szydło #budżet państwa #jarosław kaczyński #kwota wolna od podatku #Prawo i Sprawiedliwość #wydatki państwa #państwo opiekuńcze #Platforma Obywatelska #fiskalizm #Jacek Wilk #Grzegorz Braun #dług publiczny #stanisław michalkiewicz #aferzyści #ucisk podatkowy #Konrad Berkowicz #Mateusz Morawiecki #partia Wolność #Janusz Korwin Mikke #redystrybucja pieniędzy #Sławomir Mentzen #sprawiedliwość społeczna #dobromir sośnierz #sanacja #niesprawiedliwość #pasożytnictwo #Jakub Kulesza #programy rozdawnicze #partia propolska

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.