The Crossing zespół

Opublikowany 2010-06-11 11:55:08

Piosenki The Crossing: Pawky Adam Glen / O Neills March,Emmanuel (reprise), Emmanuel,O come,All You Can Eat,Bethlehem Blue, O Come Emmanuel,O Come,The Court of a King,Three Little Drummers,God Rest You Merry,REBELLION, o come,Righteous Joseph,Mitt Hjerte Alltid Vanker,The Christ Childs Lullaby,In Dulci Jubilo,Dark the night. Albumy The Crossing: The Crossing, Boundless, Half a Chance, Butterfly Wings Start the Hurricane

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.