State of Shock galeria

Opublikowany 2010-06-11 11:50:08

DELETED_45E97_darf
604
Piosenki State of Shock: If I Could,Life,Day After Day,Best I Ever Had,Rollin,Wish I Never Met You,Hearts That Bleed,Pieces Of You,Stupid,Honeymoons Over,So Many Times, Love; Lies,Different Day,Too Pretty,Living Unaware,Money Honey. Albumy State of Shock: Guilty By Association, Money Honey, Hearts That Bleed,Life, Love; Lies

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.