koncert disney

Opublikowany 2010-06-11 12:00:08

Piosenki disney: Part of Your World,Colors Of The Wind,Can You Feel the Love Tonight,Hakuna Matata,Gaston,A Whole New World,Be Prepared,Ill Make a Man Out of You,I Just Cant Wait to Be King,Be Our Guest,Walt Disney Interview (Interview),Kiss the Girl,Circle Of Life,Under The Sea,Beauty and the Beast. Albumy disney: Beauty and the Beast, Hercules,Aladdin, The Little Mermaid

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.