Następują zmiany

Opublikowany 2007-03-24 19:30:42

maximodo
3869
prubuje zrobic tego uploada juz 7my raz i niechce mi sie juz tego pisac... usiądzcie wygodnie i sluchajcie

Komentarze (4)


 • maximodo
  2008-06-09 17:35:53
  zakonczenie: teraz i ty wiesz po nowym roku (2008) jakos obcielo, go figure...
 • maximodo
  2007-03-30 16:08:20
  witam, jako autor tego pliku chcialbym zaprzeczyt teorii plagiatu. angielska wersja czytana tego pliku jest oczywiscie dostepna na youtube pod nazwa Did You Know? i Shift Happens. Jest to dzielo uczniuw szkoly w usa. ja kozystalem z tych samych zrudel co autorzy, ale nienatknolem sie na youtube, tylko na czesc pisemnych informacji na innej stronie internetowej ktura odwiedzalem. moge jednak zapewnic ze jest to pierwsze tlumaczenie na polski, wykonane z gestu dobrej woli i nadmiaru wolnego czasu, dla obub majacych problemy z angielskim. pozdrawiam. enjoy
 • maximodo
  2007-03-30 15:35:53
  .
 • maximodo
  2007-03-24 19:44:32
  czesc, to text ktury ja przetlumaczylem i złożyłem (z trzech stron internetowych - jednej szweckiej i dwuch z usa). nienapisałem tego w opisie pliku bo upload mi sie zatrzymywał. mam nadzieje ze sie wam spodoba. P.S. sorry za błędy ort. ale niemieszkam w polsce i słabo pisze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.