Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Następują zmiany

Treść komentarza:

witam, jako autor tego pliku chcialbym zaprzeczyt teorii plagiatu. angielska wersja czytana tego pliku jest oczywiscie dostepna na youtube pod nazwa Did You Know? i Shift Happens. Jest to dzielo uczniuw szkoly w usa. ja kozystalem z tych samych zrudel co autorzy, ale nienatknolem sie na youtube, tylko na czesc pisemnych informacji na innej stronie internetowej ktura odwiedzalem. moge jednak zapewnic ze jest to pierwsze tlumaczenie na polski, wykonane z gestu dobrej woli i nadmiaru wolnego czasu, dla obub majacych problemy z angielskim. pozdrawiam. enjoy

Autor komentarza: maximodo

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.