ZIEMSKA RODZINA 25 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-05-03 19:02:20
mojzeszpl
699
ZIEMSKA RODZINA 25. Dla Stwórcy małżeństwo jest ważne, gdy kobieta i mężczyzna kroczą wspólną drogą rozwoju duchowego i celem jest osiągnięcie bram raju duchowego. Potomstwo, które się inkarnuje w tej ziemskiej rodzinie, to obce duchy, które dostały możliwość odpokutowania całego bytu swojego. Rola ziemskich rodziców jest tu bardzo ważna, aby ziemskie dzieci prowadzić drogą do Światła. Na Ziemi nic nie jest dziełem przypadku. Do danej rodziny ziemskiej inkarnują się takie duchy, jakie sobie przyciągnęliście. Już od najmłodszych lat należy dzieci zapoznawać z Przesłaniem Miłości Jezusa Chrystusa, Przesłaniem Prawdy Tyary, Przesłaniem moim Mojżesza i Przesłaniem Graala »W Świetle Prawdy«, Imanuela. Jeżeli u dzieci wypracujemy nawyk przebywania ze Słowem, to w trakcie dojrzewania będzie doskonaliło swoje talenty. Doskonale będzie potrafiło słuchać podpowiedzi płynących z ducha, a i odbiory będą czyste.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.