LUDZKIE TWORY 26 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-05-03 19:09:20
mojzeszpl
797
LUDZKIE TWORY! 26. Po Ziemi chodzicie i nie chcecie nic widzieć, ani nic słyszeć! Jakie znaki chcecie zobaczyć? Co chcielibyście usłyszeć? Stwórca daje wam szansę do ostatniej chwili na to byście się ocknęli i weszli na właściwą drogę, która poprowadzi was do Światła. Dlaczego jest wam tak trudno uwierzyć w to co widzicie i słyszycie? Przestańcie niszczyć to co dostaliście od Stworzyciela w darze! Nadszedł czas ostatecznego rozliczenia. Tutaj nie pomogą znajomości, fortuny i inne materialne dobra. Trzeba będzie umieć wykazać się jaki jestem. Ciemności w ostatnich swoich podrygach próbują ściągać ludzkie duchy jak najgłębiej w szambo, żeby trudno było się podnieść i trafić na właściwą drogę. Ludzkie duchy ocknijcie się, strzepnijcie ciemności i wracajcie na właściwą drogę prowadzącą do Światła. Gdzie wam jest lepiej żyć; w Świetle, czy w ciemnościach? Dlaczego tak trudno wam w to uwierzyć?

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.