MĘŻCZYZNA 24 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-05-03 18:57:35
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
846
MĘŻCZYZNA! 24. Mężczyzna to podpora kobiety. W rodzinie to on powinien wspierać kobietę w dążeniach do odnalezienia drogi rozwoju duchowego. Wspólnie z swoją partnerką ziemską powinni wychowywać dzieci zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami i trzema prawami Stwórcy. Obowiązki domowe mają być podzielone dokładnie po połowie. Najważniejsze w ziemskiej rodzinie jest przeżywanie Słowa Pana. Partnerzy kiedy kroczą drogą do Światła zgodnie z prawami są wtedy małżeństwem z woli Stworzyciela. W rodzinie najważniejszy jest systematyczny rozwój duchowy, a nie pomnażanie dóbr materialnych. Należy wspierać się materią, bo dostaliśmy ją także od Stwórcy, aby ułatwiać wam pobyt na Ziemi. Wszystko co posiadacie pochodzi w darze od Stwórcy, dlatego powinno być wykorzystywane ku czci i chwale Pana Naszego Jedynego.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.