WuWunio - KKWCzK (C&S RMX) - Da Majking Of

Opublikowany 2009-08-19 11:32:21

wuwunio
847
Zło & Kutas prezentuje przejebany film: Kapitan Kajdan Wypierdoli Cię z Kasy Chopped & Screwed Sikor RMX Da Majking Of. Teraz każdy może zobaczyć jak to wszystko wyglądało i poczuć klimat panujący przy kręceniu tego wiekopomnego dzieła. Ostrzegamy! Ciężka bzdura!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.