Celtic - Arsenal 0:2 Liga Mistrzów 18.8.2009

Opublikowany 2009-08-19 11:39:21

marcineq91
1060
Celtic - Arsenal 0:2 18.8.2009 ____ We wtorkowy wieczór w ramach czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów Celtic Glasgow podejmował Arsenal Londyn. Wicemistrzowie Szkocji ulegli "Kanonierom" 0:2. W bramce gospodarzy zagrał Artur Boruc. ____ Reprezentant Polski nie miał szans na obronienie obu "strzałów". Pod koniec pierwszej połowy z rzutu wolnego piłkę uderzył Cesc Fabregas. Lot futbolówki zmienił William Gallas. W drugiej części gry polskiego bramkarza zmylił jego kolega z zespołu, Gary Caldwell, który interweniował niefortunnie.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.