WIARA 27 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ BOGUSŁAW GAS

Opublikowany 2009-05-03 19:13:35
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
759
WIARA 27. Wiara nie może być ślepa, oparta na niewytłumaczalnych dogmatach. Każda jedna teza powinna być jasna do wytłumaczenia, nie może zawierać niedomówień. Nie może być pytań bez odpowiedzi. Jeżeli mamy z taką wiarą do czynienia, możemy powiedzieć, że jest ona ślepa. Wszystko powinno pochodzić z ducha, proste do wytłumaczenia, na każde zadane pytanie, można jasno odpowiedzieć. Trzeba być całkowicie świadomym tego co się robi i w co się wierzy. Wszystkie dogmaty kościelne są zawiłe, niezrozumiałe i trudno je poznać bo są nielogiczne. Każdą jedną informację powinniśmy odczuć, czy jest prawdziwa, czy też fałszywa. Nauki Stwórcy są proste, nieskomplikowane i bardzo jasne. Dokładnie wszystko możemy poczuć, przepuszczając każdą informację przez swoje wnętrze. Jeżeli coś jest oparte na prawach Stworzyciela i Dziesięciu Przykazaniach, to nie ma mowy o jakiś niejasnościach i przekłamaniach.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.