ODZIENIE ZIEMSKIEGO TWORA 140 PRZESŁANIE PRAWDY MOJŻESZ

Opublikowany 2009-05-03 19:18:35
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
607
ODZIENIE ZIEMSKIEGO TWORA 140. Ziemscy ludzie, co wy na sobie za odzienie nosicie? Całe ubranie ze sztucznych włókien ubieracie, które nie dopuszcza tlenu do waszego ciała. Ziemscy ludzie, szare nosicie ubranie i też takie wiedziecie życie tu na planecie Ziemia. Wszystkie ubiory, które można spotkać na ulicach to szarość, czerń i jeden fason, krój ten sam. Brak w ubiorze indywidualności i oryginalnych krojów jednostkowych. Szaro się poubieraliście i też takie wiedziecie szare ziemskie życie. Kolory te przyciągają najniekorzystniejsze energie dla ludzkiego twora. Ubierając się w takie kolory otwieracie sobie kanały ciemności i przyciągacie je do siebie. Ubiór powinien być indywidualnie dobrany dla każdej osoby, kolory pastelowe, jasne, aby odbijały niekorzystne energie. Materiały stosowane do szycia, muszą być naturalne, takie jak: wełna, len, bawełna, jedwab i naturalna skóra.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.