UFO nad Londynem?

Opublikowany 2011-06-29 12:23:25
surtv
1625
Od kilku dni w sieci krążą filmy, na których widać tajemnicze świetliste obiekty przelatujące nad Londynem. W środowisku badaczy UFO zawrzało - trwają intensywne dociekania, czy nagrania są autentyczne. Jedna z teorii mówi, że może to być tzw. kampania viralowa jednej z londyńskich firm specjalizujących się w tworzeniu efektów specjalnych w filmach (Wideo należy do ).

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.