Fiat 125p obchodzi swoje urodziny

Opublikowany 2011-06-29 11:59:10

surtv
2039
Był obiektem pożądania w PRL-u i polskim hitem eksportowym. Ma za sobą chlubną historię - zespół Sobiesława Zasady bił na nim rekordy prędkości. Fiat 125p - bo o nim mowa - ostatni raz zjechał z taśmy montażowej FSO równo 20 lat temu. Jednym ze szczęśliwych posiadaczy tego kultowego auta jest pan Przemek (Wideo należy do RMF FM).

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.