PROROK - zwiastun PL

Opublikowany 2010-05-14 16:09:14

smugiel123
519
Triumfalnie przyjęty na festiwalu w Cannes i obsypany nagrodami dramat więzienny Jacques'a Audiarda, twórcy Na moich ustach i W rytmie serca. Ponury obraz karceralnej rzeczywistości. W roli głównej Tahar Rahim - aktorskie objawienie ubiegłego roku. W Kinie Pod Baranami - od 21 maja 2010!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.