REUMATYZM,GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY,PODAGRA,DNA MOCZANOWA 141

Opublikowany 2009-05-03 19:25:05
Wybierz jakość filmu: 240
mojzeszpl
4143
REUMATYZM, GOŚCIEC POSTĘPUJĄCY, PODAGRA, DNA MOCZANOWA 141. Organizm poprzez niewłaściwe odżywianie i stres jest bardzo przekwaszony. Picie bardzo dużej ilości kawy, jedzenie słodyczy w nadmiernych ilościach, niewłaściwie przygotowywane posiłki, jest to niekorzystne dla organizmu ludzkiego. Nieprawidłowo pracujący układ oczyszczania, nie wydala niepotrzebnych związków na zewnątrz tylko upycha je w różnych osłabionych miejscach. Najbardziej narażonym miejscami są stawy skokowe wszystkich części ciała. Odkładane tam kryształki soli, powodują nadmierne zużycie elementów współpracujących ze sobą. Przy pracy takiego stawu skokowego następuje ścieranie i odczuwa się bóle danego miejsca. Niewłaściwe odżywianie przekwasza organizm i następuje osłabienie mięśni co prowadzi do deformacji poszczególnych kończyn. Jak najszybciej trzeba zmienić odżywianie na takie, które przywróci równowagę kwasowo zasadową, nie może być przekroczenia równowagi w żadną stronę. Konieczne jest picie dużych ilości czystej wody, aby nagromadzone już złogi usunąć z organizmu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.