{Melbourne Shuffle}// |HN| KnazZo !! Training ;)

Opublikowany 2009-05-13 15:59:44

Killer7989
864
`The best text on this day "Hej.. mogę z Tobą poczytać ?!".. hahaha. If you wont add rate with comment! Enjoy and tnx friends ;)) 1.Showtek- Back 2 School 2.Bas & Ram- Speed of Light (Oryginal Mix) 3.Haddaway - What Is Love (GFS Remix)

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.