Lew Morski na dachu domu

Opublikowany 2010-04-24 08:32:49
Wybierz jakość filmu: 240
surtv
782
Hałasy na dachu obudziły Kalifornijczyka o 6 rano. Poszedł na górę zobaczyć, co się dzieje... i pomyślał, że ciągle śni. Szybko wrócił do domu po kamerę. Potem zadzwonił na policję. Chociaż nie bardzo chcieli uwierzyć, w to co usłyszeli, wysłali patrol. Czekając, aż przyjedzie, porobił jeszcze zdjęcia. Zwierzak został wysłany do Cetrum Opieki nad Zwierzętami. Tamtejsi pracownicy nazwali go Fiddler (Skrzypek) - od sztuki ''Skrzypek na dachu''.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.