Larry Elder - Rasizm w USA to KŁAMSTWO !

Opublikowany 2020-06-06 12:51:32
Wybierz jakość filmu: 240 480 720
  • autor: Anonim
166
Fragment wywiadu z Amerykańskim prawnikiem i prezenterem radiowym Larrym Elderem w którym jako członek afroamerykańskiej społeczności pokazuje prawdziwe źródło jej problemów: politykę socjalną i rozbicie rodzin. Ważny głos w dyskusji o obecnych buntach w USA.
==============================

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.