Janusz Korwin-Mikke w programie "Babilon"

Opublikowany 2010-06-06 09:03:05

smugiel123
2127
Janusz Korwin-Mikke (prezes Wolności i Praworządności, kandydat na prezydenta 2010) w programie publicystycznym "Babilon" z dnia 2010-06-05. Jego rozmówczyniami są: Ewa Pietrzyk-Zieniewicz (Instytut Nauk Politycznych UW), Joanna Mucha (Platforma Obywatelska), Janina Jankowska (dziennikarka) i Marzena Machałek (posłanka Prawa i Sprawiedliwości).

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.