Jakie zmiany w komunikacji w związku z beatyfikacją ks. Jerzego Popiełuszki

Opublikowany 2010-06-06 08:59:05

smugiel123
640
05-06-2010 Telewizyjny Kurier Warszawski. W związku z uroczystościami beatyfikacyjnymi ks. Jerzego Popiełuszki zamknięte są ulice przyległe do pl. Piłsudskiego. W niedzielę zamknięta będzie również ul. Marszałkowska. ZTM wprowadził zmiany w komunikacji miejskiej aby ułatwić dotarcie i powrót z uroczystości.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.