Janusz Korwin-Mikke - Czwarte miejsce w wyborach prezydenckich [22.06.2010]

Opublikowany 2013-07-22 00:03:57

  • autor: Anonim
1085
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki I tury wyborów prezydenckich. 41,54% poparcia zdobył Bronisław Komorowski, na Jarosława Kaczyńskiego oddano 36,46% głosów, a na Grzegorza Napieralskiego 13,68%. Janusz Korwin-Mikke - kandydat o liberalno-konserwatywnych poglądach - zdobył czwarte miejsce w wyścigu prezydenckim, wyprzedzając m.in. Waldemara Pawlaka i Andrzeja Olechowskiego.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.