Gry komputerowe to zło! - "Na dobre i na złe"

Opublikowany 2010-12-30 13:55:18
Bogdan
3308
Na dobre i na złe. A potem babcie myślą, że tak jest na prawdę ;)

Komentarze (3)


 • rudzik94
  2011-01-18 22:00:18
  haha chłopak żyje w innym świecie ;P
 • j a r o s z
  2011-01-13 21:20:52
  ujdzie :D slaba gra aktorska wykonaniu tego malego mogli by dac jakiegos uzalznionego od tibi np to by bylo dobre albo wow osobiscie widzialem lepsze w grach sceny chodzi mi o rozmowy z graczmi duzo jest takich (werewwolf0 jak jest tak naprawde przspydaki gdzie dziecko matke krzeslem prawie zabilo bo mu komputer chciala wylaczy gdy gral w tibie a to nie jest kalmstwo wpisz sobie w google tibia skutki grania :D
 • kubus
  2010-12-31 14:30:38
  bogdan widac ty tez tak spedzasz przed grami i tak samo sie zachowojesz jak dzieci beda tak dzialac przed kompami od malego to tak bedzie na swiecie

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.