Zgłoszenie komentarza

Chcesz zgłosić komentarz do Gry komputerowe to zło! - "Na dobre i na złe"

Treść komentarza:

ujdzie :D slaba gra aktorska wykonaniu tego malego mogli by dac jakiegos uzalznionego od tibi np to by bylo dobre albo wow osobiscie widzialem lepsze w grach sceny chodzi mi o rozmowy z graczmi duzo jest takich (werewwolf0 jak jest tak naprawde przspydaki gdzie dziecko matke krzeslem prawie zabilo bo mu komputer chciala wylaczy gdy gral w tibie a to nie jest kalmstwo wpisz sobie w google tibia skutki grania :D

Autor komentarza: j a r o s z

Wybierz powód zgłoszenia:

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.