BITeo.pl-legalny handel plikami juz mozliwy!!!

Opublikowany 2010-12-06 16:07:22
Wybierz jakość filmu: 240
  • autor: Anonim
623
BITeo.pl - pierwsza w Polsce legalna giełda plików cyfrowych, która przestrzega i dba o wszelkie prawa autorskie daje możliwość każdemu użytkownikowi internetu kupić lub sprzedać swoją cyfrową twórczość. Jest to jedyna polska platforma online skupiająca wszystkie produkty cyfrowe w jednym miejscu. Tutaj każdy odpowiada za jakość swoich produktów.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.