"Bij go jak on Ciebie" Policja maltretuje dzieci

Opublikowany 2009-04-09 12:02:50

BuKA
1551
Banda cygańska - mruczą pod nosem policjanci i zmuszają zatrzymane dzieci do bicia się nawzajem i obnażania. W tak drastyczny sposób słowaccy funkcjonariusze potraktowali tuż po zatrzymaniu kilku młodych Romów. Dowodem horroru są nagrania z telefonu komórkowego jednego z funkcjonariuszy.

Komentarze (5)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.