Kabaret Młodych Panów - Wieśniaki do londynu

Opublikowany 2009-04-09 12:34:51

Komentarze (1)


  • fankakmp
    2010-08-15 14:32:27
    - a to co za brzydactwo tutaj? - na dworzec centralny wjeżdżamy - aaa, złotopolskie - tylko na pomnik nie lej, wieśniaku - jaki pomnik, ryba z cyckami! - łoo, ty chyba nie do wędził - niech się ku_wa Poznań teraz martwi - hahaha, padłam. xD uwielbiam ich

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.