Arboleda kontra Smolarek

Opublikowany 2011-04-09 10:01:16

surtv
2726
Po meczu Polonia - Lech (1:0), Manuela Arboledę żegnały gwiazdy kibiców. Na piłkarza Lecha czekał w tunelu Euzebiusz Smolarek, który został ukarany podczas spotkania czerwoną kartką za uderzenie dłonią rywala. Między piłkarzami doszło do kolejnej sprzeczki. Arboleda odepchnął Smolarka. - Sprowokował mnie - tłumaczył potem Smolarek. - Każdy zareagowałby tak jak ja, gdyby ktoś chciał mu wsadzić palec tam, gdzie nie powinien (sport.pl).

Komentarze (3)


 • sarim
  2011-04-13 16:06:42
  Maniek pi***ol tą marną imitację reprezentacji, szkoda Twojego zdrowia, zaangażowania i nerwów.
 • kk
  2011-04-10 12:36:26
  frajer... niech się cieszy, ze się arboleda nie wkur..., bo by go ładnie pozamiatał... wracaj ebi do młodej ekstraklasy, bo jesteś już tylko leszczem z wysoką pensją
 • demont6666
  2011-04-10 00:47:32
  dobrze ci tak palancie 10 czerwonych powinieneś dostać. duma i tradycja.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.