zespół Putrevore

Opublikowany 2010-06-27 03:15:06

Piosenki Putrevore: Dark Surgery of the Ancients,As They Return unmixed,Aeon Leviathan,From Depths Monstrous,Pale Bare Skull,As They Return,The Skies Vomit Sulphur,They Return,Obscene Devourment unmixed,The Skies Vomit Sulphur unmix,Torn from the Abzu,Torn From The Abzu unmixed,Obscene Devourment. Albumy Putrevore:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.