koncert Reek of Shits

Opublikowany 2010-06-27 03:25:07

Piosenki Reek of Shits: Death March Slaughter Pigs,Reek of Shits,List of Guts,Deface Mind,Symphony of Assassin,Legal Necrofilia,World of Shits,Condemn to Death (Heroin),Total Body Devastation,A Giant Shit,Crippled Abortions,Bloodthirsty Bastard,Anals Lesson One,On the Anatomy Desk,Reeking Orifices. Albumy Reek of Shits: Bloody Obstetric Technology, I Can Feel Your Wounds Are Bleeding..., Deface Mind

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.