koncert The Fixx

Opublikowany 2010-06-27 03:00:06
barbbie
647
Piosenki The Fixx: Red Skies,Are We Ourselves,One Thing Leads To Another,Reach the Beach,Secret Separation,Stand or Fall,Saved by Zero,Running,Changing,The Sign Of Fire,Deeper And Deeper,Less Cities, More Moving People,Deeper and Deeper (long version),Liner,Sunshine In The Shade. Albumy The Fixx: Shuttered Room, Ultimate Collection,Reach the Beach, One Thing Leads to Another: Greatest Hits

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.