zespół Lulu and The Luvvers

Opublikowany 2010-07-09 10:50:08

  • autor: Anonim
870
Piosenki Lulu and The Luvvers: Shout (B),Lulu and the Luvers - Shout,Satisfied,Here Comes The Night - (Bonus),Surprise Surprise - (Bonus),Hes Sure The Boy I Love,Choc Ice - from the film andquot;Gonks go beatandquot;,So In Love,The Only One,Surprise Surprise,Shout,Satisfied - (Bonus),Leave A Little Love,Ill come running over,Dream Lover. Albumy Lulu and The Luvvers:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.