Laoise Kelly zespół

Opublikowany 2010-07-09 11:05:09

  • autor: Anonim
733
Piosenki Laoise Kelly: Man Na hEireann,Surely Wee Och Aye,The Lion,Princess Beatrice,The Two William Davies,Sliabh Gallen brea,Eleanor Plunket,Putting It Off,The Yellow Wattle,Mountains of Pomeroy,Bridget Cruise,Jimmy No Mhile Stor,11-Carolans Farewell,Ar Eirenn Ni Neosfainn ce,Carolans Farewell. Albumy Laoise Kelly: Irish Aires, Just Harp

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.