zdjęcia Florence The Machine

Opublikowany 2010-06-11 12:10:09

DELETED_2060C_djek
744
Piosenki Florence The Machine: My Boy Builds Coffins,Girl With One Eye,Kiss With A Fist,Im Not Calling You A Liar,Hurricane Drunk,Youve Got The Love (Jamie XX re-work Feat. The XX),Bird Song,Youve Got The Love,Cosmic Love,Drumming Song,Dog Days Are Over,Rabbit Heart (Raise It Up),Between Two Lungs,Howl,Blinding. Albumy Florence The Machine:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.