The Syndicate of Sound zespół

Opublikowany 2010-07-06 21:05:01
  • autor: Anonim
797
Piosenki The Syndicate of Sound: Rumors,Mary (mono),Big Boss Man,Craw Daddy Simone,Im Alive,180 Little Girl,Dream Baby,Little Girl,Lookin for the Good Times,You,01 - little girl,Is You Is Or Is You Aint My Baby,So Alone,So I Love You,That Kind of Man. Albumy The Syndicate of Sound: Little Girl

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.