Extreme Violence koncert

Opublikowany 2010-07-06 20:45:01
  • autor: Anonim
818
Piosenki Extreme Violence: Suffer Phobic Shrouds,Blood Motive,Ecstasy In Pain,Entangled In Liquid Flesh,Homovore,Twisted Perversion,Tortured Scum,Devourment Syndrome,Putrefaction,Sepsism By Stabwounds,Corporal Corruption,Child Molesting. Albumy Extreme Violence: Ecstasy In Violence

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.