The Regents koncert

Opublikowany 2010-07-05 16:10:10

  • autor: Anonim
663
Piosenki The Regents: Love Money,7 Teen,See You Later,Seventeen,Beach Baby,Strolling Down Harmony Lane,Barbara Ann,Barabara Ann,Carrie (YouRe An Angel),Barbara Anne,Runaround,You Make Me Feel So Young,Barbara-Ann,7Teen,Hava Nagilah. Albumy The Regents: Barbara-Ann, The Regents - Masterworks Series Volume 2, The Regents - Masterworks Series Volume 1,Barbara Ann

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.