The Misunderstood zdjęcia

Opublikowany 2010-07-02 13:20:14

  • autor: Anonim
542
Piosenki The Misunderstood: You Dont Have to Go Out,I Dont Want to Discuss It,Find a Hidden Door,I Need Your Love,Whos Been Talking,I Can Take You To The Sun,I Cried My Eyes Out,Children Of The Sun,I Unseen,Blues With a Feeling,Youve Got Me Crying Over Love,Like I Do,My Mind,Im Not Talking,Who Do You Love. Albumy The Misunderstood: The Legendary Goldstar Album; Golden Glass, Golden Glass,Before the Dream Faded, Brokenroad

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.