Birdsongs of the Mesozoic galeria

Opublikowany 2010-07-02 13:24:59

  • autor: Anonim
514
Piosenki Birdsongs of the Mesozoic: The True Wheelbase,Ptoccata II,Listen To The Angels Shoutin,Shiny Golden Snakes,nevergreen,Chariots of Fire,There Is No One,Gravity Theme,Petrophonics,Study of Unintended Consequences,Ptoccata,One Hundred Cycles,Faultline,Allswell That Endswell In Roswell,Couldnt Hear Nobody Pray. Albumy Birdsongs of the Mesozoic: Extreme Spirituals, Faultline, Petrophonics, Sonic Geology

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.